AKTUALNOŚCI TYGRYSKÓW

TYGRYSKI – GRUPA CZTERO I PIĘCIOLATKÓW

Jesteśmy grupą, która lubi wesołe zabawy w sali i na placu przedszkolnym. Wszystkie nasze działania rozwijają samodzielność, wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu oraz staramy się ich przestrzegać. Lubimy bawić się wspólnie i organizować nowe, ciekawe zabawy.  Chętnie bierzemy udział w różnorodnych zajęciach, podczas których poznajemy otaczający nas świat.Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając bajek.

AKTUALNOŚCI MISIÓW

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

MISIE - GRUPA CZTEROLATKÓW.

Jesteśmy młodszymi przedszkolakami a mimo to udało nam sie wziąć udział w dwóch poważnych konkursach. Pierwszy z nich to Małopolski Przegląd Zabaw Ludowych "O zielonego smoka" - prezentowaliśmy się na dużej scenie, były emocje i radość ze zdobycia Zielonego Smoka. Drugi to udział w V Edycji Słonecznej Integracji - na tak ogromny sukces nie liczylismy. Przygotowaliśmy 5 prac konkursowych. Wszystkie dzieci z grupy brały udział w przygotowaniu plakatów pt. Nasze wybory" . 4 prace zdobyły nagrody w tym szczególne wyróżnienie - zobaczcie sami: https://www.facebook.com/pg/SlonecznaIntegracja/photos/?ref=page_internal

Zobaczcie NASZE KALENDARIUM

AKTUALNOŚCI KRASNOLUDKÓW

Grupa Krasnoludki to najmłodsze przedszkolaki. Wszystko jest dla nas nowe

i nieznane. To jednak nie przeszkadza byśmy wystąpili na uroczystościach przedszkolnych prezentując swoje umiejętności jak „Pasowanie na przedszkolaka”, „Dzień Niepodległości”, „Jasełka” czy  odważne pląsy i śpiewy dla Babci i Dziadka.