AKTUALNOŚCI KRASNOLUDKÓW

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Grupa Krasnoludki to najmłodsze przedszkolaki. Wszystko jest dla nas nowe

i nieznane. To jednak nie przeszkadza byśmy wystąpili na uroczystościach przedszkolnych prezentując swoje umiejętności jak „Pasowanie na przedszkolaka”, „Dzień Niepodległości”, „Jasełka” czy  odważne pląsy i śpiewy dla Babci i Dziadka.

W lokalnej gazecie GŁOS ukazało się zdjęcie naszej grupy z Dnia Niepodległości. Przynosiliśmy swoje zabawki-przytulanki w dniu Pluszowego Misia. Braliśmy udział w warsztatach z zakresu poznawania zasad ruchu drogowego. Był tez u nas Górnik z kopalni w Wieliczce i Mikołaj z prezentami.

W naszej grupie czasami gościmy rodziców którzy czytają ciekawe bajki. Jest to pan Adam Janik i pani Anna Cyganik-Idęć. Zapraszamy na kolejne spotkania czytelnicze również innych, chętnych rodziców.

Nasi rodzice w trosce o nasze zdrowie zaopatrzyli naszą salę w kwiaty, które najlepiej radzą sobie z zanieczyszczonym powietrzem. Dziękujemy!