GRUPA III

Grupa III - ZUCHY

ZUCHY - AKTUALNOŚCI FOTOGRAFICZNE LUTY - MARZEC

AKTUALNOŚCI FOTOGRAFICZNE ZUCHÓW 2023/24

4, 5 i 6 latki (grupa ogólnodostępna):godziny pracy oddziału: 7.30-16.30 (czwartek 8.00 - 16.00)

Nauczyciele:

mgr Małgorzata Drewnik; mgr Beata Skucha-Skrzyńska;

Nauczyciel współorganizujący kształcenie: mgr Kinga Stachel-Kaczor,

Pomoc nauczyciela: Danuta Raczyńska

Personel pomocniczy: Maria Surmiak

e- mail grupy do kontaktu z rodzicami: zuchy104@onet.eu

KONSULTACJE:

3-ci czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

KILKA INFORMACJI NA POCZĄTEK...

1RAMOWY ROZKŁAD DNIA

2. Dzieci korzystające ze śniadania prosimy o przyprowadzanie do przedszkola do godz.8.00. Dzieci bez śniadania do godz.9.00. W celu zaplanowania posiłków nieobecność dziecka w danym dniu należy zgłosić telefonicznie do godz.8.30 (tel. do przedszkola 12 644 32 92)

3. Prosimy o zapewnienie dzieciom odzieży swobodnej oraz odpowiedniej do panującej aury: np. luźne spodnie i podkoszulki, buty i pantofle w odpowiednim rozmiarze z takim zapięciem aby przedszkolak nie miał problemu z samodzielnym jego założeniem.

4. Prosimy, aby przynieść do przedszkola:

• podpisany worek płócienny do którego proszę włożyć dla dziecka ubranie zapasowe na ewentualne przebranie (spodenki, koszulki - długi i krótki rękaw, majtki, skarpetki, rajstopy, getry) i na bieżąco monitorować zawartość worka lub półkę, gdzie będą pozostawione „zużyte” ubrania.
  • pantofle z białą podeszwą zapinane na rzepy na zmianę (każdy but podpisany i nie może to być obuwie typu klapki, ani sandały).
  • podpisany worek płócienny ze strojem na gimnastykę (podkoszulek z krótkim rękawem, spodenki lub getry).
  • podpisany grzebień lub szczotkę do włosów.
  • chusteczki higieniczne – duża paczka oraz chusteczki mokre

Szczegółowe informacje dotyczące grup zostaną Państwu przekazane 5 września podczas zebrań w przedszkolu  - godz. 17.00

ARCHIWUM:

AKTUALNOŚCI FOTOGRAFICZNE ZUCHÓW 2022/23