MOJA PIERWSZA WŁASNA KSIĄŻECZKA

Drodzy Rodzice,

Miło nam poinformować, że konkurs na „MOJĄ PIERWSZA, WŁASNĄ KSIĄŻECZKĘ” organizowany w naszym Przedszkolu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa został rozstrzygnięty.

zonbacz osobna galerię

Program realizowany jest przez Ministerstwo Edukacji, a jego głównym celem jest promocja i wspieranie czytelnictwa wśród dzieci i ich Rodziców. Nasze Przedszkole w ramach programu  otrzymało dla każdej spośród 6 grup - zestawy książek. Nauczyciele prowadzą zajęcia z wykorzystaniem zakupionych pozycji, a dzieci sięgają po nie w czasie dowolnych zabaw oraz relaksacji.

Głównym celem udziału naszego Przedszkola w programie jest to, aby Rodzice zauważyli potrzebę czytania dzieciom książek.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom oraz ich Rodzicom  za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu książek.Po przeczytaniu wszystkich, Komisja Konkursowa przyznała 6 miejsc pierwszych oraz 5 miejsc  drugich.  Doceniono oryginalność tekstu, pomysłowość, samodzielność dzieci oraz wykorzystanie różnych technik plastycznych przy tworzeniu pracy.

Czytanie książeczek napisanych przez małych artystów sprawiło pozostałym dzieciom
i nauczycielom wiele radości.

Prace są piękne, radosne i pomysłowe.

Gratulujemy zwycięzcom!

W najbliższym czasie zostaną rozstrzygnięte pozostałe konkursy „Mój ulubiony bohater”, „Moja ulubiona książeczka”, „Historia z podwórka”.