MAŁY MIŚ - CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLAKI

W naszym przedszkolu grupa MIsiów ( 5latki) przystapiłą do programu: "Mały Miś - czytające przedszkolaki".

Dzieci wraz z nauczycielkami z oddziału wybrały grupową maskotkę – Misia, który w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie czytelnicze odwiedziny w domach przedszkolaków. Miś otrzymał imię Czytuś Wedrowniczek - pomagała nam w wyborze imienia pani dyrektor ( zobaczcie na zdjeciach).  We wtorek ( 9.10.18) odbyła się inauguracja akcji wspólnego czytania w grupie przedszkolnej Misiów.

Nasz Czytuś Wędrowniczek - wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpiszą tytuł utworu, który został przeczytany, a dzieci wykonają pamiątkowy rysunek lub odrysują swoją dłoń (praca w domu) - pomaszerował razem z Mają na pierwsze czytanie w domu dziecka.

Kolejność wędrówki misia odbywa sie wg zapisu dzieci w dzienniku.