KONKURS PLASTYCZNY "POLSKA MOJA OJCZYZNA"

Konkurs plastyczny był częścią XIII Nowohuckiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Polska, Moja Ojczyzna”.

Celem konkursu było kształtowanie u przedszkolaków postaw emocjonalnego przywiązania do kraju, promowanie twórczości i zachęcanie do aktywności plastycznej.

Nadesłano 32 różnorodne prace wykonane przez dzieci 5 i 6-letnie z osiemnastu nowohuckich przedszkoli. Zwycięzcami w konkursie plastycznym zostali m.in.: Lena Wielebska (Przedszkole 104), Eryk Czesak (Przedszkole 151), Lena Frasińska (Przedszkole 104), Nikola Eliasz (Przedszkole 19), Maciej Górski (Przedszkole 182), Emilia Paciorek (Przedszkole 107). Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Dzielnicy XVIII i zostaną wręczone podczas XIII Nowohuckiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych, który odbędzie się 21.05.2018r. w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Nowej Hucie.